ŻELAZKO TEFAL FV 3930 EASYGLISS STRAZAK 2300W

FV3930E0

Nowy produkt

Żelazko Tefal ze strażakiem !Tefal Easy Gliss FV3930E0 to funkcjonalne żelazko, przy pomocy którego szybko i łatwo rozprasujesz wszystkie zagniecenia. Urządzenie o mocy 2300 W zostało wyposażone w funkcję maksymalnego uderzenia pary o mocy 130 gramów na minutę,

Więcej szczegółów

149,00 zł brutto

Opis

Height 12cm
Width 38cm
Depth 45cm

Więcej informacji

Moc: 2300 W

Rodzaj stopy: Durilium 

maksymalne uderzenie pary 130 gramów na minutę

Stopa w technologii Durilium - niezrównany ślizg po tkaninie dla szybkiego i łatwego prasowania i doskonała odporność na zarysowania.

System AutoStop - zwiększone bezpieczeństwo dzięki automatycznemu wyłączeniu pozostającego w bezruchu żelazka.

Łatwość użycia - łatwe ustawienie dzięki automatycznemu dostosowaniu pary do temperatury.

Auto Stop - tzw. STRAŻAK, powoduje wyłączenie żelazka pozostawionego bez nadzoru. Dla twojego bezpieczeństwa system wyłącza urządzenie i kontrolka autostop miga, gdy:

- Żelazko pozostaje w bezruchu na swojej podstawie dłużej niż 8 minut.

- Żelazko jest położone płasko lub na boku dłużej niż 30 sekund.

- Aby ponownie włączyć żelazko, wystarczy lekko nim poruszyć, do momentu, gdy kontrolka ostrzegająca przestanie migać.

Wytwarzanie pary: 0-40 g/min - Sprawia, że prasowanie jest łatwiejsze i wydajniejsze dzięki oddziaływaniu pary na włókna materiału.

Uderzenie pary: 130 g/min - Dodatkowe, chwilowe uderzenie silnego strumienia pary. Uderzenie pary umożliwia wyprasowanie nawet najtrudniejszych zagnieceń.

Prasowanie w pionie - To bardzo praktyczna funkcja, wykorzystywana do prasowania zasłon i innych delikatnych materiałów, takich jak garnitury czy suknie. Należy jedynie sztywno trzymać materiał. Ustawić termostat w pozycji MAX, naciskać przycisk dodatkowego uderzenia pary i przesuwać żelazko z góry na dół. Należy trzymać żelazko kilka centymetrów od materiału, aby nie przepalić materiału.

Funkcja zapobiegająca kapaniu AntiDrip - W przypadku wybrania zbyt wysokiego poziomu wytwarzania pary w stosunku do wybranej temperatury prasowania funkcja ta automatycznie odcina dopływ wody do komory parowej co zapobiega kapaniu wody ze stopy żelazka.

Wbudowany system antywapienny AntiCalc  - łatwe usuwanie kamienia i dłuższa żywotność żelazka

Funkcja samooczyszczania

Zbiornik na wodę: 270 ml

Spryskiwacz

Długość przewodu: 2 m

Moc: 2300 W - umożliwia szybkie nagrzewanie stopy żelazka i stałą intensywność wytwarzania pary, ułatwia pasowanie oraz oszczędza czas i energię.

Kolor: fioletowy

15 innych produktów w tej samej kategorii: